Тиомила от SPORT-PLACE.com
Sorry: It's not possible to reach RSS file http://sport-place.com/daily/?feed=rss2&cat=31
10mila от 10mila.com
  • Sorry, no items found in the RSS file :-(
История на Тиомила (10mila)
Година
Място
Старт
Финал
Мъже
Старт
Финал
Жени
1945 Упсала СоИК Хелас
1946 Gripsholms SlottÄlvsjöbadet ИФ Готерна
1947 Упсала ИФ Матеуспойкарна
1948 Nynäs GårdMälarhöjden Скогсуварнас ИК
1949 NorrtäljeHägernäs Тюребергс ИФ
1950 Сала ОК Фирисмалм
1951 Троса ИФК Лидингьо
1952 Тиресьо СоИК Хелас
1953 Малмкьопинг Аборга ОК
1954 EnebybergVanha Uppsala Хелзингин Суунистаят
1955 Твета Аборга ОК
1956 Баркаби ИФ Тор
1957 RådmansöÅkersberga ИФК Хедемора
1958 Флен Никьопингс ОК
1959 Римбо Стокхолмс ОК
1960 EskilstunaMariefred ИФК Хедемора
1961 EdsvikenNorrtälje Сьодертялйе ИФ
1962 Не е имало състезание
1963 Сьоса Ротебро ИС
1964 MölnboMalma Hed Стора Туна ИК
1965 HälleforsnäsSträngnäs ОК Малмиа
1966 Östra Kolmården Тиерпс ИФ
1967 Riala Кристинехамнс ОК
1968 Riksten Gård, Tullinge Йярфяла ОК
1969 Åkers styckebruk ИК Хакарспойкарна
1970 Йярна ИК Хакарспойкарна
1971 Богесунд ИК Фирис
1972 Västerhaninge Йярфяла ОК
1973 Skeppsta Людвика ОК
1974 Сорунда ИК Хакарспойкарна
1975 Kårsta Хагаби ГоИФ
1976 Риала Хагаби ГоИФ
1977 Tyresta ОК Равинен Гялве ОК
1978 Fiskeså Густавсбергс ИФ ИК Ярл
1979 Enhörna ОК Равинен ОК Равинен
1980 Йосмо Густавсбергс ИФ ОК Равинен
1981 Tranbygge ОК Равинен ОК Равинен
1982 Eskilstuna Лиедон Парма Стора Туна ИК
1983 Skeppsta bruk Калеван Расти Ромерикслагет
1984 Rörkens motorstadion Тюлинге СК Стора Туна ИК
1985 Дюнкер Алмби ИК НТХИ
1986 Rikstens gård, Botkyrka ИФК Сьодертялйе НТХИ
1987 Гимо Пан Йонос НТХИ
1988 Малмкьопинг Мялмби ИК Тюлинге СК
1989 Богесунд ОК Тир ИФК Сьодертялйе
1990 Norrtälje ОК Тир Тампереен Пиринто
1991 Ånhammar Ангелниемен Анкури Тампереен Пиринто
1992 Сорунда ИФК Сьодертялйе НТХИ
1993 Österbybruk ИФК Сьодертялйе Тюлинге СК
1994 Hälleforsnäs Турун Суунистаят Хямеенлиннан Суунистаят
1995 Риала ИК Хакарспойкарна Сундвалс ОК
1996 Salinge Gård ИФК Сьодертялйе Сундвалс ОК
1997 Вилста Бякелагец СК Бякелагец СК
1998 Рудан Халден СК Бякелагец СК
1999 Енкьопинг Халден СК Паргас ИФ
2000 Солбака Халден СК Домнарвец ГоИФ
2001 Strängnäs flygfält Бякелагец СК Калеван Расти
2002 Сурахамар Халден СК Халден СК
2003 Кунгсьор Халден СК Турун Суунистаят
2004 Timmergata, Kolmården Халден СК Улрицехамнс ОК
2005 Livgardets skjutfält, Kunsängen Сьодертялйе Никварн Домнарвец ГоИФ
2006 Knottebo, Hallsberg Халден СК Нидаленс СК
2007 Ескилстуна Халден СК СоИК Хелас
2008 Сигтуна Кристиансанд ОK Стора Туна ИК
2009 Персторп Кристиансанд ОК Халден СК
2010 Финспянг Калеван Расти ИФК Лидингьо
2011 Кикстен Калеван Расти Тампереен Пиринто
2012 Кварн Халден СК Халден СК
2013 Гяльофста
      Предложи RSS Контакт
Съдържанието зад връзките в този сайт е собственост на сайтовете, които са го публикували и sport-place.com не носи отговорност за него.
Страницата се обновява на всеки 10 минути.