Последни новини от SPORT-PLACE.com
Последни новини от OTRENING.BLOG.bg
  • Sorry, no items found in the RSS file :-(
Последни новини от Кирил Николов
Последни новини от BROWNTEAM.org
Sorry: It's not possible to reach RSS file http://www.brownteam.org/index.php?format=feed&type=rss
Последни новини от WORLDOFO.com
година място победител мъже елит/клуб победителка жени елит/клуб
1977 Белоградчик Иван Ненов/ВИФ София Петранка Николова/Д. Михайлов Силистра
1978 Калофер Бойко Станков/Градище Правец Маруся Христова/Айгидик Благоевград
1979 Троян Васил Шандурков/ВИФ София Красимира Маринова/ВИФ София
1980 Говедарци Бойко Станков/Народна армия София Гюлка Милушева/ВИФ София
1981 Разград Бойко Обретенов/ Буйна гора Разград Петранка Николова/Д. Михайлов Силистра
1982 Перник Бойко Станков/Софстрой София Гюлка Милушева/ВИФ София
1983 Бяла Пламен Джамбазов/ВИФ София Петранка Николова/Д. Михайлов Силистра
1984 Шкорпиловци Пламен Джамбазов/Народна армия София Петранка Николова/Д. Михайлов Силистра
1985 Албена Пламен Джамбазов/Народна армия София
Золтан Киш/Унгария
Тодорка Каменарова/Приста Русе
1986 Приморско Янош Келемен/Унгария Тодорка Каменарова/Приста Русе
1987 Камчия Айгарс Леймбос/СССР Надежда Малигина/СССР
1988 Широка поляна Пламен Джамбазов/Рилски турист Самоков Алида Абола/СССР
1989 Калофер Пламен Джамбазов/Младост Благоевград Тодорка Каменарова/Академик Русе
1990 Шумен Ангел Василев/Академик Варна Тодорка Каменарова/Академик Русе
1991 Говедарци Румен Стоименов/Витоша София Павлина Генова/Академик София
1992 Слънчев бряг Ивайло Иванов/Вариант 5 Търговище Павлина Генова/Академик София
1993 Велинград Мартин Дановски/НСА София Тодорка Каменарова/Компас-крос Русе
1994 Златни пясъци Георги Карталов/Атлас Велинград Тодорка Каменарова/Компас-крос Русе
1995 Широка поляна Николай Бондар/Русия Наталия Фей/Русия
1996 Приморско Теодор Тодоров/Диана Ямбол Янка Петрова/Елит София
1997 Елена Теодор Тодоров/Диана Ямбол Елеонора Николова/Вариант 5 Търговище
1998 Ягода Теодор Тодоров/Диана Ямбол Елеонора Николова/Вариант 5 Търговище
1999 Шкорпиловци Теодор Тодоров/Диана Ямбол Елеонора Николова/Вариант 5 Търговище
2000 Шумен Теодор Тодоров/Диана Ямбол Людмила Гоцева/Младост Благоевград
2001 Шкорпиловци Теодор Тодоров/Диана Ямбол Росе-Мари Форслунд/Швеция
2002 Пампорово Ивайло Петров /Диана Ямбол Елеонора Николова/Вариант 5 Търговище
2003 Варна Теодор Тодоров/Диана Ямбол Наталия Василева/Академик Варна
2004 Витоша Николай Димитров/Ал. Логистик Сф Илияна Шандуркова/Подем Габрово
2005 Приморско Kирил Николов/Ал. Логистик Сф Наталия Димитрова/Академик Варна
2006 Приморско Kирил Николов/Ал. Логистик Сф Илияна Шандуркова/Подем Габрово
2007 Обзор Николай Димитров/Браунтийм ВТ
2008 Смолян Николай Димитров/Браунтийм ВТ
2009 Ахтопол/Приморско Кирил Николов/Вариант 5 Търговище
2010 Приморско Николай Димитров/Браунтийм ВТ
2011 Приморско Kирил Николов/Бегун Варна Илияна Шандуркова/Узана Габрово
2012 Боровец Kирил Николов/Бегун Варна Наталия Димитрова/Академик Варна

      Предложи RSS Контакт
Съдържанието зад връзките в този сайт е собственост на сайтовете, които са го публикували и sport-place.com не носи отговорност за него.
Страницата се обновява на всеки 10 минути.